petek bakımı servis

Petek Bakımı & Temizlik Hizmetleri

Peteklerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden %30 tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde peteklerinizin temizlik ve genel bakımları için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda petek bakımı, petek temizliği hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde kombi servisikombi bakımıkombi tamiripetek bakımı ve temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Türkiye’de en çok tercih edilen Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Ariston, Etna, Alarko, Blowtherm, Beretta, Isısan, Buhara, Termodinamik, Auer, Raks, Ferroli, E.C.A, Emko, As Royal, İhlas, Fellini, Viesmann markaları ve tüm kombi markaları için yerinde teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Servis talep formunda iletişim bilgilerinizi ve servisin ne zaman gelmesini istediğinizi belirtiniz. Teknik servis görevlimiz sizi arayarak servis saati hakkında size randevu oluşturacaktır.

servis talep formu