servis talep formu

İstanbul Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, petek bakımı ve temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Servis talep formunda iletişim bilgilerinizi ve servisin ne zaman gelmesini istediğinizi belirtiniz. Teknik servis görevlimiz sizi arayarak servis saati hakkında size randevu oluşturacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Türkiye’de en çok tercih edilen Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Ariston, Etna, Alarko, Blowtherm, Beretta, Isısan, Buhara, Termodinamik, Auer, Raks, Ferroli, E.C.A, Emko, As Royal, Ihlas, Fellini, Viesmann markaları ve tüm kombi markaları için yerinde teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi ve ısıtma tesisatı arızaları için firmamız bir telefon uzağınızda. Yetkili servis kalitesinde 1 yıl garantili servis hizmeti veriyoruz. Her marka kombi için için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda kombi servisi hizmeti vermektedir.

Kombi Bakımı

Kombilerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde kombilerinizin temizlik ve genel bakımları için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda kombi bakımı hizmet vermektedir.

Petek Bakımı

Peteklerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde peteklerinizin temizlik ve genel bakımları için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda petek temizliğipetek bakımı hizmeti vermektedir.

Servis Talep Edin