DEMİRDÖKÜM ADEN KOMBİ ARIZA KODLARI

30 DERECE ARIZASI: Tesisat suyu sens. hatası bu durumda kullanıcıların yapması gereken çok fazla seçeneği bulunmamaktadır. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

40 DERECE ARIZASI: Bu arızada kullanım suyu sens. hatası bu durumda kullanıcıların yapması gereken TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

50 DERECE ARIZASI: Bu arıza genel bir arızadır kullanıcıların takip etmesi gereken işler başlıca şunlardır. Öncelikle cihaz (BACALI) ise baca kontrolü yapılmalı (HERMETİK) ise kombi baca borusu bağlantıları kontrol edilmeli problem giderilmezse TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

60 DERECE ARIZASI: Bu arıza su yok uyarısıdır. Su basıncı 1.5 civarında olmalıdır. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

70 DERECE ARIZASI: Bu arıza hava akış anahtar arızasıdır. Baca ekipmanları kontrol edilir. Sorun çözülmezse TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

80 DERECE ARIZASI: Aşırı sıcaklık uyarısı peteklerin vanaları kapalı olabilir. Kontrol edilmeli kombi kapatılıp 30.dk bekletilir. Sonuç alınamazsa TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

90 DERECE ARIZASI: Bu arıza ise gaz yok uyarısı gaz vanalarını kontrol ediniz. Kapalı ise açınız kombiyi kapatıp açınız STAND by düğmesini 0 (sıfır )konımuna alın ve geri açın çözümlenmezse TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.