Yazılar

Demirdöküm kombi kalisto arızası nasıl çözülür?

Demirdöküm kalisto kombi

F1 Arızası: aşırı ısınmadan kaynaklanan bir problemdir. Yapılması gereken cihaz kapatılmalı ve 30 dakika sonra yeniden açılmalıdır. F1 arızasının devam etmesi durumunda. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F2 Arızası: Kullanım suyu problemidir. Bu durum kullanım suyu sens. değiştirilmelidir. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F3 Arızası: Tesisat suyu sens. olarak belirtilir. Bu durumda tesisat suyu sens. değiştirilmelidir.
TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F4 Arızası: Gaz yokluğu veya iyanizasyon arızasıdır. Bu durumda gaz vanasını kontrol ediniz. Her şey normal ise TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F5 Arızası: Hava akış anahtarı arızası yapılması gerekenler. Baca bağlantılarını kontrol ediniz. Her şey normal ise TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F6 Arızası: Dış hava sens. hatası baca ekipmanları kontrol edilir. Halen problem aynı ise TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F7 Arızası: Elektronik devre arızası oluşmuştur. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F8 arızası: Fan hızı problemidir. Cihaz reset yapılmalı problem giderilmezse TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

F9 Arızası:Parametre programlama uyarısı cihazı kapatıp açınız. Problem giderilmezse
TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

FF Arızası: Topraklama hatası veya (pc) güç kartı arızası TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

OC Arızası: Dış hava sens. devrede olduğunu belirtir. Bu durum kombinizi donmaya karşı korumaya başlar ve kombi kendiliğinden çalışır.

RESET bu cihazda STAN BY 0 Konumuna alınır. Kombiyi kapatıp açmanız yeterlidir.

Demirdöküm kombi arızaları için yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz bir yıl garantilidir. Demirdöküm kombi arızalarında kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Arızalı Demirdöküm kombiniz için websitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden servis kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz kısa süre içerisinde size ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaktır.