Arnavutköy’de Demirdöküm Kombi Servisi

Özen Teknik olarak, Arnavutköy ilçesinin Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Merkez Köyler ve Taşoluk bölgelerinde kombi, petek ve tesisat bakım, servis ve temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Arnavutköy bölgesinde Demirdöküm kombi arızaları için yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz bir yıl garantilidir. Demirdöküm kombi arızalarında kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Arızalı Demirdöküm kombiniz için websitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden servis kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz kısa süre içerisinde size ulaşarak servis randevunuzu oluşturacaktır.

Kombi Servisi

Kombi ve ısıtma tesisatı arızaları için firmamız bir telefon uzağınızda. Yetkili servis kalitesinde 1 yıl garantili servis hizmeti veriyoruz. Her marka kombi için için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda kombi servisi hizmeti vermektedir.

Kombi Bakımı

Kombilerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde kombilerinizin temizlik ve genel bakımları için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda kombi bakımı hizmet vermektedir.

Petek Bakımı

Peteklerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde peteklerinizin temizlik ve genel bakımları için Özen Teknik İstanbul Avrupa Yakası’nda petek temizliğipetek bakımı hizmeti vermektedir.

servis talep formu