Demirdöküm aden kombi arızaları

30 derece arızası: Kaloriferler çalışmaz bu durumda yapılması gereken kalorifer sensör arızasıdır. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

40 derece arızası: Kombi sıcak su vermiyorsa bu ışık yanıp söner
TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

50 derece arızası: Genel bir arızadır. Baca kısmında problem oluştuğunda bu hatayı verir kombi (BACALI) ise baca tıkalı olabilir. Kombi (HERMETİK) ise Baca motoru yada ana kart arızası oluşmuştur. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

60 derece arızası: Bu arızada kombinin suyu azalmış yada bitmiştir. Kombinin altında aşağı doğru sarkıt olan siyah renkli yuvarlak plastik vanası var. Kombinin ön panelde bulunan su gösterge monometresi (YUVARLAK) saat var onun 1.7 gibi olması gerekmektedir. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

70 derece arızası: Bu arızada kombinin hava akış anahtarı arızası yada güç kartı (pc) kartı arızalı olabilir. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

80 derece arızası: Aşırı sıcaklık uyarısı kombinizi kapatın yaklaşık 30.dk bekletin sonra açın halen çalışmıyorsa. TEKNİK DESTEK almanız gerekebilir. Servis formunu doldurabilir yada telefonla arayabilirsiniz.

90 derece arızası: Gaz yok uyarısıdır. Yapılması gereken GAZ vanasını kontrol ediniz, kapalıysa açınız. Kombiyi kapatıp açınız.

BU BİLGİLERDEN DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.